zipupload.ir Free Upload Center for Anywhere and Anytime

:: قوانین

قبل از استفاده از خدمات این سایت، شما باید مروری بر این توافقنامه داشته باشید و با مفاد مذکور در آن موافقت نمایید.

zipuplod.ir این میتواند که به صلاحدید خود توافقنامه میان سایت و کاربران را تغییر دهد.
این تغییر ممکن است بدون اطلاع قبلی به کاربران صورت پذیرد و تغییرات می تواند در کل توافقنامه و یا حذف و اضافه کردن مفادی به متن آن باشد. هر تغییری در مقررات و قوانین این توافقنامه بلافاصله از نظر مسئولان سایت لازم الاجراست و عذر کاربران در صورت عدم آگاهی آنها از این تغییرات، به هیچ وجه پذیرفته نیست
شما بعنوان کاربر این سایت ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه هستید و می بایست هر چند وقت یکبار مروری بر شرایط و قوانین ما در این توافقنامه داشته باشید تا از تغیرات احتمالی آن آگاه شوید. در غیر این صورت، همانطور که گفته شد، هیچ عذری پذیرفته نمی شود.
مسئولیت تمامی اطلاعات، داده ها، مقالات، موزیک، عکس، گرافیک، فایلهای صوتی، فایلهای تصویری و ... که بصورت عمومی و یا خصوصی انتقال یافته، بر عهده شخصی است که آنها را انتقال داده است.

بر طبق توافقنامه های مقرر در این سایت، zipuplod متعهد می شود که از اطلاعات خصوصی کاربران محافظت کند و این اطلاعات را مخفیانه نزد خود نگه دارد و برای سایر اشخاص فاش نکند. البته به استثنای مواردی که به موجب قانون مجبور به انجام این کار باشد. برای اینکه از سیاست ما در حفظ اطلاعات خصوصی کاربران و قوانین و مقررات ما در این زمینه آگاه شوید

فایل هایی که حق آپلود در آپلود سنتر را ندارند :


- آپلود عکس و فایل با موضوعات سیاسی
- فایل با نام های رکيک و نامناسب
- فایلهایی که با مسايل و قوانين جمهوري اسلامي ایران مخالف باشند
- فایلهایی که به حریم خصوصی افراد تجاوز کند
- فایلهایی که امنیت سرور را به خطر اندازد
- عکسها و هر فایلی مربوط به مسائل جنسی
- انتشار ویروسهای کامپیوتری و هر کد و فایل و برنامه ای که به منظور قطع کردن و از کار انداختن سیستم های کامپیوتری طراحی شده باشد و به سخت افزار و نرم افزار و تجهیزات کامپیوتر ها آسیب برساند.
- تهدید کردن و هر گونه آزار و اذیت رساندن به اشخاص و شرکت ها و نهادها از طریق این سایت
- انتشار هر مفهوم و محتوایی که به حقوق انحصاری افراد، حقوق تجاری، حق چاپ و نشر (copyright) ، و سایر حقوق انحصاری گروههای خاص تجاوز کند
- تهیه و ترویج اطلاعات سازماندهی شده درباره فعالیت های غیر قانونی، ترویج آسیب های فیزیکی و صدمه زدن به گروهها و افراد (مثلا ترویج و آموزش ساخت بمب و یا سایر اسلحه ها و وسایل آتش زا)
مشخصا فایل هایی از گروه فایل های بالا بدون اطلاع کاربران در صورت مشاهده به سرعت حذف می شوند.


نگهداری فایلها

نگهداری تمامی فایل ها برای اعضای سایت بصورت دایمی می باشد و برای کسانی که عضو نیستند فایلهایشان 6 ماه بعد از آخرین دانلود از‌ آن حذف می شود.